Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
- Вікторія С.
Пройшло 7 днів....Товар до мене так і не дійшов...
ЛАРИСА Т.Товар взагалі не надіслали. Продавець не зв'язався, хоча кошти списані
Лада К.один товар відправили відразу, наступний досі чекаю уже більше тижня, відповіді у додатку досі немає, писав продавцю
Руслан К.- Сергій П.
Товар не було надіслано . Не розумію логіку продавця .
Світлана Ч.Оплату беруть одразу,а товар ти отримаєш чи ні це вже інша справа!доведеться дзвонити по 100 раз і перевіряти чи є товар чи відправили!!!менеджери кидають трубку!обіцяють передзвонити але дзвониш ти сама .сама більше не буду замовляти на сайті і іншим не по рекомендую однозначно!
Марина Г.- Саша С.
- Чумаченко В.
- Ніколетта Р.
