Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
Замовила товар 2 січня (четвер) та проплатила товар у той же день, після чого зі мною навіть не зв'язались. Пройшло декілька днів, на мої повідомлення ніхто не відповідав, довелось телефонувати. Сказали, так, оплата пройшла, чекайте відправимо у понеділок. Пройшов понеділок, ніхто нічого не відправив. Дзвоню у вівторок, кажуть чекайте відправимо до кінця тижня. ТОБТО? Протягом 10 днів? Чекаю. Знов дзвоню, прошу перенаправити товар на їх магазин для самовивоза, кажуть треба чекати 14 днів поки його туди привезуть!!!
Як підсумок, ніхто нічого не відправив! Довелось вимагати повернення коштів! Тепер знов чекати 2 тижні!
Тому, спочатку подумайте чи потрібен вам цей треш!Наталия П.За 6 дней даже накладную не натужились сделать , хотя я предупредила что мне товар срочно нужен . Еще и не ясно вернут ли оплату
Наталья Д.Безответственный менеджер !!!!
Марина Ч.Почему мне не отправили товар? я оплатил онлайн, прошла неделя, никто ничего не отправил, я писал напрямую продавцу, реакции ноль, извините но я потратил деньги за зря! продавец пидо....
Николай Г.- Вадим П.
- Тетяна Д.
- Алиса С.
все чудово.
Сергей К.- Наталия Б.

зі мною не зв'язались.
зконтактувати з продавцем нереально.
на всі мої повідомлення відповіді немає.
в контакт-центр не дозвонитьсь - "ми перетелефонуємо вам..."
так і не перетелефонували.
зайшовши пізніше на сторігку-виявилось , що товару в наявності немає.
добре , що операція була під захистом PROM