Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
- Володимир О.
Замовлення оплачено, а товар не відправляють!!! Писала продавцю - не відповідає
Ірина Ч.Вже 4 доби не має відправки
Інна К.Повне ігнорування покупців. Жодного зворотнього зв'язку.
Олексій Р.Статус товару не сплачено, хоча оплата була, продавець не відповідає на повідомлення, товар не отримав. ШАХРАЇ. І як пром пропускає таких продавців на свою площадку🤬😡
Дмитро Ж.Жахливий сервіс
Андрей П.зробила заказ та оплатила.Але вже чекаю на нього більше двох тижнів (((його ніяк не відправлять ((натзвонки не відповідають....смс теж((жесть((
надія ф.Жахливий магазин! Замовив тонометр, оплатив, спілкуючись з працівниками магазину кілька раз перепитав чи мені відправлять те що я замовив, мене запевнили що так. Товар відправили на 5-й день після оплати, після отримання в поштоматі виявилось що прислали дешевшу модель.🤬🤬🤬 В результаті - втрачено тиждень часу, кошти на комісію, безпечну угоду та на доставку і в переді чекає ще повернення товару!😡😡😡 Не раджу купувати в даному магазині, обходьте його стороною!
Олександрнадіюсь допоможе мамі
Ігор С.Замовлення зробила 24.12.24 (хотіла отримати до підняття цін на укрпошті). Зазначили що відправка протягом трьох днів. Відправили посилку 03.01.25 через це за доставку вийшло 95 грн (з нового року підняття цін). Тому і оцінка низька.
Якщо комусь потрібно швидке відправлення то цей магазин не підходитьАльона Д.
