Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
- Наталія П.
Не адекватный продавец! Я сделала заказ 12 февраля, полностью оплатила всю сумму, товар до сих пор не отправлен мне, я уже много раз писала, чтобы выяснить в чём причина, мои сообщения игнорируют. Я отменяю заказ и требую немедленно вернуть мне деньги
Лилия Б.Замовела 8 лютого сьогодні 17 люте, ТТН нема і замовлення нема, більше чекати не хочу, замовлення скасувала
Кириченко-Гапченко Е.Не звʼязалися. Коли сам подзвонив сказали відправка 1-3 дня, пройшов тиждень, а статус з «оплачено» не змінився
Дмитрий Б.- Алла М.
- Александр Г.
6 днів минуло , досі не відправили . Хоча я одразу все проплатила . Пишу продавцю не відповідає
Альна О.Оплатила замовлення, його не відправили
Вікторія О.- Оля Д.
Замовив, доставку УП стандарт, акційна ціна 35грн, але продавець відмовився формувати ТТН по цьому тарифу на порталі Пром, та сформував ії напряму на УП. На моє питання для чого декларувати таку послугу, зрозумілої відповіді не отримав. В результаті доставка стала майже в 2 рази дорожче. Ще і замовлення передали на УП через два тижні
Кирило К.
