Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
- Анастасія Л.
Це не магазин а дно. Було два замовлення одне надіслали інше просто випали на мороз бо гроші отримали. Замовлення так ніхто не надіслав. Витрачений час та вкрадені кошти. Чекаю на повернення коштів. Чекайте перевірки з такою роботою!
Елена Я.- Коментар продавця
Світлана, дякуємо, що поділилися своїми враженнями — для нас це дуже важливо!
Світлана С.- Коментар продавця
Протягом тижня не спромоглися ні зв'язатись, ні відправити товар. Оператор продавця спочатку обіцяв відправити товар з деякими на день, а потім взагалі перестав відповідати. За мій багаторічний досвід замовлень на prom. таке вперше. З усыма іншими замовленнями все ьуло бездоганно. А prom. на висоті.-після скасування замовлення протягом 20хвилин кошти були повернуті.
Світлана Л.Дуже дякую, потрібного розміру не було у наявності, але мені його знайшли на іншому складі, і вже на наступний день я отримала своє замовлення.
Мега швидко все організовано!!!Каріна О.- Оля Б.
- Анатолій М.
- Костянтин С.
Товаром довольна.
Ольга П.- Виталий К.
