Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
Тільки самі найкращі рекомендації! Супер і продавцю і товар дієвий!
- Коментар продавця
Олена, щиро вдячні за відгук — нам це дуже важливо!
Олена Л.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук. Яна! Нам дуже приємно, що ви відзначили якість нашого обслуговування — ми завжди прагнемо до найкращого сервісу для кожного клієнта.
Яна- Коментар продавця
- Коментар продавця
Добрий денб, Віктор.
Ваш товар відправлений
наступного дня після оплати
УКРПОШТА
ТТН
0505287083623
Дякуємо за замовлення
Виктор У.- Коментар продавця
- Наталія Ф.
- Коментар продавця
Руслан, дякуємо за високу оцінку! Нам важливо, щоб кожен клієнт отримував якісне обслуговування та точну інформацію. Раді, що ви це відзначили!
Руслан Д.- Коментар продавця
Дуже довге доставлення
- Коментар продавця
Доброго дня, Любов!
Дякуємо за Ваше звернення та замовлення №336244824.
Щиро перепрошуємо за затримку доставки. Нам прикро, що Ви зіткнулися з подібною ситуацією.
Ми вже передали інформацію до відповідального відділу, щоб подібна ситуація не повторилася в майбутньому.
З повагою,
Медтехніка
Служба підтримки клієнтів
Любов Т.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Світлана, дякуємо вам за приємний відгук! Раді, що вам сподобалося обслуговування та товар відповідав опису. Завжди раді вам!
Светлана С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Юрій, щиро дякуємо! Нам дуже приємно , що ви залишились задоволені — ми стараємось для вас. Гарного дня .
Юрій Г.- Коментар продавця
Замовила 25 березня через безпечну оплату, спочатку була доставка 1-3 дні, але навіть після тижня чекання ніхто не відправив
- Коментар продавця
Доброго дня, Анастасія!
Дякуємо за Ваше звернення.
Щиро перепрошуємо, нам прикро, що Ви зіткнулися з подібною ситуацією.
Ми вже передали інформацію до відповідального відділу, щоб подібна ситуація не повторилася в майбутньому.
З повагою,
Медтехніка
Служба підтримки клієнтів
Анастасія М.- Коментар продавця

Крем с пантенолом сподобався!
Ольга, Дякуємо за високу оцінку обслуговування! Нам приємно 😊
І я вам дякую!