Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
- Коментар продавця
Оксана , щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки)))
Оксана Ф.- Коментар продавця
Відмінно
- Коментар продавця
Віталій, щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки)))
Виталий Р.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Шановний Ілля, на основі якої інформації Ви формуєте даний відгук?
Ви оформили замовлення 15.05 о 21:23 - це пізній вечір, компанія не працює.
Сьогодні 16.05 о 8:17 ранку, замовлення було автоматично передано на склад пакування.
О 10:12 Вам було відправлено номер ТТН 20451440826842
І в цей момент наша компанія отримує сповіщення, що Ви скасували замовлення та повернули собі кошти, а товар від нас вже прямував до Вас!
Через 6 хв після того як Ви отримали смс з номером ТТН, Ви залишаєте даний відгук. Це не є справидливо, а на дзвінки від нашої компанії - Ви не піднімаєте слухавку. Ми вимушені були поставити для Вас накладний платіж, оскільки пром Вам перерахував кошти. Будь ласка отримайте товар, змініть Власну думку та очікуємо на справедливий відгук, про швидку відправку (оскільки товар замовлений 15.05 о 21:23, а відправлений 16.05 о 10:12)
Илья А.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Володимир, щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки)
Володимир Н.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Роман, щиро дякуємо за відгук)
Роман З.- Коментар продавця
Все швидко і якісно. Рекомендую
- Коментар продавця
Світлана, щиро дякуємо за відгук та відмітку)))
Світлана Б.- Коментар продавця
Замовлення йшло дуже довго. Статус замовлення не видно.
- Коментар продавця
Ірина, дякуємо за відмітки)
Вибачте будь ласка, що довелося очікувати на товар довше ніж очікували. В нас відправлення товарів відбувається 1-3 робочих днів, в деяких випадках, термін очікування може бути збільшеним, очікується товар від виробників. Ваше замовлення було відправлене на 5 робочий день. Вибачте будь ласка за неприємності, будемо з радістю очікувати на нове замовлення
Ирина Є.- Коментар продавця
Все добре!
- Коментар продавця
Наталія, щиро дякуємо за відгук!)))
Наталия К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Марія, щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки!
Марія М.- Коментар продавця

Марина, щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки)))