Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Рідні Медтехніка»
Зробив замовлення яке було в наявності, чекав тиждень потім подзвонив сказали нема в наявності. Зробив повернення коштів, і їх ніхто не вернув! Не раджу
- Коментар продавця
Олег доброго вечора Ваше замовлення було скасовано. Так як Ви натиснули на повернення коштів. Ми скасували відправлення. Нам Ви не оплачували. Ви оплатили пром оплатою. В нас товар був присутній. Якщо Вам не повернуті кошти після скасування зверніться на технічну підтримку Прому. Ми Ваших коштів не отримували. Ми цінуємо кожного клієнта і нам прикро що у Вас склалася така думка про нашу компанію
- Олег
Про деньги я понял.
Олег Т.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Микола, щиро дякуємо за відгук!
Микола К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Ігорь, щиро дякуємо за відгук та позитивня відмітки)
Игорь К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук)
Канюра О.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олексій, щиро дякуємо за відгук та позитивні відмітки!)))
Олексій С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олександра, щиро дякуємо за відгук!)
Олександра П.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Валерий, щиро дякуємо за відгук!)
Валерий Ф.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Олександр, щиро дякуємо за відгук!)
Олександр Ф.- Коментар продавця
Я оплатила і мені каже, що я не оплачувала!
- Коментар продавця
Ярослава, доброго дня, у Вас два замовлення.
Замовлення №406998009 від 26.05.2026 о 17:37 було Вам відправлене зранку на наступний же день 27.05.2026 10:45:55 по ТТН 20451449511229.
А от замовлення відповідно якого Ви ставите негативний відгук №406996874 - воно у Вас не оплачене. і оформлене о 17:31.
Тоб-то Ви оформили два замовлення о 17:31 - помилка оплати, а потім о 17:37 і успішно сплатили.
Будь ласка отримайте посилку та відкоригуйте свою думку про нашу компанію
Ярослава Д.- Коментар продавця

Любов, дякуємо за відгук та позитивні відмітки)