Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
огидні ШАХРАЇ
організація злочинців .
замовлення не виконали,гроші не повернулиВиктор К.взяли передоплату товар не надіслали
Олена Д.тиждень не відправляють оплочене замовлення, скільки ще чекати? зв'язатися з продавцем не можу, постійно зайнята лінія.
Маргарита Ш.- Неля С.
Жахлива фірма! Заказ зробила 21.07, а сьогодні 08.08. і товар ще не відправили! Обіцяли в наступний понеділок відправити, але вже від них таке чула. Не зв'язуйтесь з такими фірмами!
Світлана С.- Алла Л.
- Рязанцева Т.
- Оксана Н.
НЕ Рекомендую. Товар не відправили,не зв'язалися впродовж тижня.Дозвонитися до продавця не вдавалося,бо після першого сигналу йшов зброс.Тільки завдяки тому,що оплатила замовлення через ПромОплату, гроші повернулися .
Елена С.

після оплати товар не відправили