Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Людмила П.
я цей товар не замовляв . помилилися номером
Мар'ян Т.- Олександр Л.
Дуже довго доставляють. Замовила 6.08, доставили 19.08.
Ольга Х.- Аліна І.
- Наталія Б.
- Юрий К.
обіцяли 5 днів , а відправка була 2 тижня .
але все отримали .
якщо не терміново , замовляйтеАнгеліна Ч.Нет наложного платежа,даже для Новой почты,уже настораживает.Не рекомендую всем даный магазин.
Игорь Х.

не рекомендую замовляти тут. товар їде місяць,і прийшов не той товар який я замовляла. Я замовляла вітамін А іЕ в картонній коробці, вислали у бутилці, обліпіхове масло в капсулах ,жах. Десь мають підвал де самі і виготовляють , чи що?