Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
Не раджу магазин!!! Мовчать на смс не відповідають!! Тиждень не відправляють замовлення!!
Лілія С.Не рекомендую продавця.
Надія Р.- Ігор П.
Оплатил 15.08., получил 22.08. С учётом отправки Укрпочтой, это хорошо
Ігор К.оперативно, рекомендую!
Валерия Б.обслуговування жахливе,з 11 серпя чекаю замовлення,предоплату звійсно взяли а от з іншим не поспішають
Наталья К.Оплатила за товар полинь 2 упаковки ще 8 серпня, сьогодні 22. Товар ніхто не відправив,телефоную телефон не відповідає.
Тетяна С.замовлення створено і оплачено 12.08.24, а виконано майже через 10 діб
Сергій П.Найгірша компанія. Взяли передоплату, обіцяли протягом 1-3 робочих днів відправити, вже 8 днів пройшло, нічого . Двічі дзвонила, то такого товару, немає, то іншого, обіцяли відправити, зрештою, до сих пір нічого. Не думала, що така розкручена компанія виявиться такою некомпетентною.
Ирина Д.

Не замовляйте в цього продавця!!!! Оплатила в суботу, вже п'ятниця, ніхто мені нічого не вислав! Це шахраї!!!!!