Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Глеб И.
Добрий день. Не розумію, що сталося з замовленням, проплата є, ттн є, посилки немає. Причина затримки?
Світлана Р.Спасибо,все подошло.Уже заменила на новые.Отлтчно.
Галина П.- Lolirof D.
Товар був проплачений, але відправки не було і на сайті висвітилося, що вони не працюють
Валентина Р.- Тетяна К.
Навіщо взагалі виставляти свої товари, якщо вам всеодно на замовлення людей.
Ганна Ж.- Алексей И.
Все було просто чудово. Дуже гарний сайт.
женя К.- Ольга Р.
