Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Людмила Л.
- Ольга Б.
аферісти
юра н.- Сергій К.
товаром задоволені. Продавеця рекомендую!
Юлія С.Не рекомендую даного продавця, вже тиждень після оплати не можуть ніяк відправити товар
Вікторія К.ідеальний, не пахне, гума не рветься
Єва Х.- Владислава В.
Все добре, але є одне но. чомусь не міг додзвонитись, а потім передзвонили і кинули трубку. Потім дуже здивувався, коли товар прийшов на Нову почту. Потрібно відповідати, коли люди дзвонять. Тому що складається враження, що кинули. І прийшло через пару неділь, думав що вже не буде.
Леонід У.- Виталий Г.
