Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
я проплатила замовлення √325026532, але й досі його не отримала
Валентина Ч.ніхто не зв'язується. таке враження, що замовлення на малу суму не цікавлять взагалі.
Тетяна Ф.Замовила товар 2 тижні тому, оплатила відразу, бо сказали, що немає накладного, товар не відправили, дзвонила 2 рази, говорили що поки його немає, відправимо в такий день, дзвонила в зазначений день, знову та сама ситуація, щас уже навіть не беруть слухавку, брешуть на рівному місці, шахраї
Алина К.невідправили товар
Любов К.Давно я такої швидкої доставки не бачила, молодці!! І якість, і швидкість все чудово !
Рекомендую!!Инна Г.- Олег Ф.
найгірше ставлення до покупця яке я зустрічав! не раджу цю компанію!
Покупатель- Марія П.
Спустя неделю заказ так и не отправили, хотя обещалось в течении трех дней. Ну если у вас трудности - свяжитесь и передоговоритесь, а не собирайте негатив.
Руслан Б.

Минулого року я сплатила 100% вартості замовлення, вже пройшло півмісяця і я не отримала замовлення, щоразу обіцяють "ось-ось", і так і не відправляють. Це ж ліки, а не щось не термінове, я не можу лікуватись вчасно((( Якісь шахраї, не раджу!!!