Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Светлана Я.
рекомендую
Тимофій Б.Товар прийшов неушкодженим і відповідає вимогам. Але на мій погляд трохи довше чекала його. Замовляла 6. 01. прийшов сьогодні 15. 01.
Ірина Г.- Павло Д.
Замовленя і оплату було зроблено 28 грудня 2024 року, 14 січня 2025 посилка навіть не укомлектована. 18 днів чекаю відправлення. Менеджери по дзвінку просять вибачення і обіцяють відправлення, але товар не відправляють
Дарья Ш.очень очень плохо!!
три раза я им звонила..они обещали отправить..но опять пропали и не звонят
прошло уже 10 дней от момента заказа .. прошу вернуть деньги
никому не рекомендую делать покупки в этом магазине..!!!светлана г.- Сергій Б.
- Геннадий М.
- Олеся к.
На сайті вказано,що є накладений платіж,а коли перетелефонували то сказали що немає. Замовите коли на карті будуть кошти... напевно я замовляю зараз бо треба зараз ,а не пізніше.
Анастасія К.
