Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Володимир М.
- Роман К.
ще не відправили товар
Ірина К.- Людмила Ж.
12 січня оплатила всю суму за товар, але сьогодні 19 січня, а товар ще не вислали. Коли додзвонилася, сказали ще чекати тиждень ще. Пишуть 2-3 дні чекати, а взагалі то 2 тижня і, то не факт, що вишлють. Так що не рекомендую цей магазин. За цей час я змогла б вже приймати ці вітаміни
Надежда П.Оплачено 6 позицій, прийшло 5,відправляли дуже багато часу,ніхто не зв'язався і не попередив ,що товару немає у наявності, оплачено одну суму ,накладна на іншу меншу суму,прошу продавця відповісти в чаті
Альбіна К.- Александр Г.
- Богдан Б.
Все добре
Руслан З.Замовляла не перший раз товар. Кожен раз обіцяю собі що в цього продавця буду замовляти в останнє і знову замовила але це вже в останнє . Товар пишуть є в наявності дзвонить менеджер і каже товар буде на протязі 3 робочі дні!!! Чекаю 2 неділі , дзвоню товар відсутній буде ще через неділю. Навіщо писати що товар є і відправка на протязі 3 днів??? Скажіть час очікування від 1 до 3 неділь і людина буде розуміти що до чого . Дуже не відповідальні люди.
Ірина Ш.
