Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Юлія Ш.
- Варвара Л.
- Валентин К.
Перед тим як замовити читайте відгуки про продавця.Цей продавець або не відправить вам або будете чекати 2 можливо 3 тижні
Не раджу замовляти у цього продавця!!!Вікторія Б.Товар після повної оплати був відправлений частково, на зв'язок не виходить. Не рекомендую.
Леонід Б.товар оплатила за реквізитами відповіді немає
наталия п.Оформила замовлення на їхньому сайті 3.02, менеджер швидко скинув реквізити для оплати, після того як оплатила , чекала більше тижня , товар так і не відправили !!! Гроші теж ніхто досі не повернув! Не рекомендую !
Покупець П.Жах! Півтора тижні тому робила замовлення і як виявилось що товара немає на складі у постачальника!! Консультант грубить, не дає конкретики. Зазвичай в магазинах менеджер телефонує тримає в курсі замовлення і пропонує варіанти. Не рекомендую!!! Ще й під захистом пром юа.
Татьяна К.- Олег П.
Шарашкіна контора, товар не відправляють, звʼязку майже нема, бо коли телефонують якесь кваканьє.
Олена С.
