Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
- Володимир Г.
- Татьяна Ш.
- Наталья В.
- Тетяна Б.
У меня нет слов…….
Виктория Ф.- Гускін А.
Просто жахливий інтернет-магазин, нікому не раджу! Зробив замовлення, зі мною не звязались, зателефонував сам, сказали що відпоавляють товар протягом 3-х днів, вже минув майже тиждень, товар навіть не почали пакувати, зараз пишу в підтримку для повернення коштів. Магазин - просто нуль з нуля, якщо хочете отримати товар - ніколи тут не замовляйте! Я взагалі дивуюсь, як їх не прибрали з прома!
Виталий Р.Не поклали до замовлення молоковідсмоктувач за який було сплачено, в накладній лише памперси
Відправка була дуже задовгоюОлена В.- Анастасія Ш.
- Юлия Т.
