Отзывы о компании Интернет-магазин «Рідні Медтехника»
Ніхто не зв'язався .Не сказали про відсутність товару.
Не вийшло зв'язатися з продавцемВікторія М.Не рекомендую цю компанію.
В чора зробила замовлення. Зімною зв'язався хафівець , попросила оплатити відразу. Я оплатила. В вайбері мені не відповідають.
Дзвоню на телефон там автовідповідач.
На трейтій раз мене заблокували.Марина Б.- Сергей У.
Гроші взяли, а замовлення не надіслали
Надежда Б.- Володя К.
Дуже якісне обслуговування і бистра доставка
ПокупательЗ 27.02.2025 досі ви не вислали товар , хоть він уже і оплачений.
Марина С.За тиждень товар так і не відправили (((
Катерина К.Розчарована. Тейпи ледве тримається на шкірі. Не рекомендую. Шкодую що купила
Таня Р.

Поки що я дуже незадоволена, тому що мені сказали що відправка на протязі 3-х роьочих днів, а замовлення ще навіть не відправлене!!!!! Ну як так?!